Piktogram

Zadbamy o stan techniczny Twoich drukarek

Możesz już przestać martwić się o swoje drukarki

Szybkość reakcji

Fachowość

Nasze ceny Ci się spodobają

kliknij żeby zobaczyć szczegóły
 "Drukuj bez Drukarki" czyli Wynajem drukarek Separator

NIE MUSISZ KUPOWAĆ DRUKARKI ŻEBY DRUKOWAĆ

Proponujemy Państwu usługę WYPOŻYCZANIA DRUKAREK


Jeśli w obecnej chwili nie są Państwo zainteresowani zakupem nowego urządzenia lub chcecie Państwo przetestować drukarkę, przed jej zakupem proponujemy usługę wynajęcia drukarki.

Jeśli będą państwo zadowoleni z użyczonego urządzenia istnieje możliwość jego zakupu. Cena zakupu użyczonego urządzenia będzie uzależniona od intensywności i okresu użytkowania go w państwa firmie i może wynieść już od 1zł.

Główną zaletą wynajmu/dzierżawy urządzenia jest brak konieczności inwestowania własnych środków finansowych na zakup urządzenia.

Koszty użyczenia urządzeń są uzależnione od typu i funkcjonalności urządzenia oraz od ilości generowanych przez klienta wydruków a także od czasu wypożyczenia ale rozpoczynają się od 10 zł netto miesięcznie.

Szczegóły przedstawi Państwu handlowiec odpowiedzialny za obsługę państwa regionu


Mapa Polski
Mapa Polski Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie Województwo warmińskomazurskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie Województwo kujawskopomorskie Województwo mazowieckie Województwo podlaskie Województwo dolnośląskie Województwo łódzkie Województwo opolskie Województwo śląskie Województwo świętokrzyskie Województwo małopolskie Województwo lubelskie Województwo podkarpackie

Uwaga

Jeśli wybierzesz swój region, Twój email trafi bezpośrednio do odpowiedniego doradcy klienta

Imię i nazwisko:
Telefon:
Email:
Treść:
  Zaznacz, jeśli chcesz wysłać kopię emaila również do siebie
Profesjonalny wynajem drukarek w TINTY.PL!