Piktogram

Ty również lubisz BONUSY :-)

Na pewno znajdziesz promocję, która Ci się spodoba

Dzięki naszym promocjom możesz sporo zaoszczędzić

Promocje Tygodnia
Promocje Publiczne


 Toner na próbę - nie kupuj "w ciemno", sprawdź nas! --> Bezpłatne testowanie tonera. Separator

Aby rozwiać Państwa obawy co do jakości tonerów alternatywnych proponujemy bezpłatne testowanie monochromatycznego tonera naszej produkcji (nie posiadającego chipa). Większość naszych kartridży do drukarek laserowych posiada pewną ilość tonera powyżej plomby zabezpieczającej. Można bezpłatnie używać takiego produktu aż do wyczerpania tego proszku bez wyciągania plomby. "Toner na próbę" może zostać oddany bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów w terminie do 14 dni. Toner nie może być uszkodzony.
Jeżeli wyciągną Państwo plombę produkt zostaje uznany za sprzedany.
Klient może skorzystać tylko z jednego "tonera na próbę" danego typu i nie może to być toner, który już był kupowany w INTRACO. Z powodów technologicznych nie każdy toner może być "tonerem na próbę".
Zwrot kartridża musi nastąpić w siedzibie INTRACO lub przy następnej dostawie towaru do klienta w przeciwnym razie INTRACO ma prawo naliczyć koszty transportu. Z promocji mogą skorzystać wyłącznie klienci nie posiadający przeterminowanych płatności.

Promocja trwa od 1.07.2009. INTRACO może zakończyć promocję w dowolnym momencie informując o tym fakcie na swojej stronie internetowej. Uczestnictwo w promocji oznacza akceptację regulaminu.

 Satysfakcja gwarantowana - gwarantujemy jakość - sprawdź nas! Separator

Jeżeli z jakiegokolwiek powodu będą Państwo niezadowoleni z jakości zakupionego produktu (lub usługi) TINTY.pl, mogą Państwo z niego zrezygnować i dopłacając różnicę zakupić u nas kartridż oryginalny tego samego typu. Promocja może być wykorzystana tylko jeden raz i dotyczy wyłącznie pierwszego kartridża danego typu zakupionego u nas przez klienta. Promocja nie dotyczy usługi regeneracji wykonanej na kartridżu klienta jeśli nie była to pierwsza regeneracja tego kartridża.
Zwracany kartridż nie może być kupiony wcześniej niż 30 dni i zużyty w stopniu większym niż w 50% (określanym na podstawie wagi), nie może być również uszkodzony. Zwrot kartridża musi nastąpić w siedzibie INTRACO lub przy następnej dostawie towaru do klienta w przeciwnym razie INTRACO ma prawo naliczyć koszty transportu. Jeżeli klient odebrał znaczki w promocji Milowe Zakupy musi je zwrócić razem z kartridżem. Z promocji mogą skorzystać wyłącznie klienci nie posiadający przeterminowanych płatności.

Promocja trwa od 1.07.2009. INTRACO może zakończyć promocję w dowolnym momencie informując o tym fakcie na swojej stronie internetowej. Uczestnictwo w promocji oznacza akceptację regulaminu.

 Polub nas na Facebooku Separator


Zapraszamy na naszą stronę na na której pokazujemy różne pomysły jak za niewielkie pieniądze można być ekologicznym.

Polub nas na Facebooku a dostaniesz rabat na tonery i tusze do swojej drukarki

Szukaj na naszej stronie okazji dzięki którym będziesz mógł wydać mniej pieniędzy.

 Transport GRATIS - obniżamy koszty zamówienia Separator

Klient kupujący jednorazowo produkty TINTY.PL za kwotę przekraczającą minimum logistyczne transportu z Sosnowca do jego siedziby
korzysta z darmowego transportu.
Swoje minimum można sprawdzić na stronie www.tinty.pl (po zalogowaniu) lub u swojego opiekuna.
Minimum logistyczne na produktach TINTY.PL nie może być mniejsze niż 100zł netto.
Pierwsza dostawa Tonerów TINTY.pl - jednorazowo GRATIS.