Piktogram

Ty również lubisz BONUSY :-)

Na pewno znajdziesz promocję, która Ci się spodoba

Dzięki naszym promocjom możesz sporo zaoszczędzić

Promocje Tygodnia


 Promocja tygodnia Separator
W bieżącym tygodniu proponujemy Państwu:

  • Regeneracja tonera HP LJ 1010/1018/1020/3015 POWIĘKSZONA WYDAJNOŚĆ +dodatkowe 60% stron (czyli 3.200stron) za 49zł
  • Toner TINTY.PL do HP LJ 1010/1018/1020/3015 POWIĘKSZONA WYDAJNOŚĆ +dodatkowe 60% stron (czyli 3.200stron) za 55zł
  • Regeneracja tonera HP LJ p1102/M1132/1212 za 55zł
  • Toner TINTY.PL do HP LJ p1102 /M1132/1212 za 65zł


Promocje Publiczne


 Nagroda miesiąca - losujemy atrakcyjną nagrodę - niespodziankę Separator

Po zakończeniu każdego miesiąca INTRACO organizuje losowanie nagrody. W losowaniu biorą udział klienci posiadający przynajmniej jedną fakturę wystawioną przez INTRACO w danym miesiącu, na której wartość towarów i usług TINTY.pl przewyższa kwotę 200zł netto.
Warunkiem koniecznym do odebrania nagrody jest brak przeterminowanych płatności oraz podpisanie oświadczenia, w którym Zwycięzca wyraża zgodę na publikację jego danych na stronie internetowej INTRACO w sekcji dostępnej wyłącznie dla zalogowanych użytkowników, a także potwierdza odbiór nagrody. Zwycięzca odbiera nagrodę osobiście w siedzibie INTRACO lub przy okazji następnej dostawy towarów dowozimy ją do jego siedziby. Jeśli nagroda nie zostanie odebrana w terminie 30 dni od daty jej wylosowania będzie losowana w następnym miesiącu jako nagroda dodatkowa. Losowanie odbywa się zaraz po zakończeniu miesiąca w salonie firmowym INTRACO na ul. Warszawskiej 14. Data i godzina będzie publikowana na naszej stronie internetowej. Zapraszamy do uczestnictwa w losowaniu.

Promocja trwa od 1.07.2009. INTRACO może zakończyć promocję w dowolnym momencie informując o tym fakcie na swojej stronie internetowej. Uczestnictwo w promocji oznacza akceptację regulaminu.


Nagroda miesiąca w TINTY.PL!

W poprzednich edycjach nagrody zdobyli: ...
Lista dotychczasowych zwycięzców wszystkich edycji dostępna wyłącznie w strefie dla zalogowanych.
Na kilka dni przed kolejnym losowaniem ustalimy jego datę i godzinę. Informacja o terminie pojawi się w tym miejscu niezwłocznie po jej ustaleniu. Losowanie staramy się przeprowadzać w ciągu kolejnych 7 dni po zamknięciu miesiąca
 Toner na próbę - nie kupuj "w ciemno", sprawdź nas! --> Bezpłatne testowanie tonera. Separator

Aby rozwiać Państwa obawy co do jakości tonerów alternatywnych proponujemy bezpłatne testowanie monochromatycznego tonera naszej produkcji (nie posiadającego chipa). Większość naszych kartridży do drukarek laserowych posiada pewną ilość tonera powyżej plomby zabezpieczającej. Można bezpłatnie używać takiego produktu aż do wyczerpania tego proszku bez wyciągania plomby. "Toner na próbę" może zostać oddany bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów w terminie do 14 dni. Toner nie może być uszkodzony.
Jeżeli wyciągną Państwo plombę produkt zostaje uznany za sprzedany.
Klient może skorzystać tylko z jednego "tonera na próbę" danego typu i nie może to być toner, który już był kupowany w INTRACO. Z powodów technologicznych nie każdy toner może być "tonerem na próbę".
Zwrot kartridża musi nastąpić w siedzibie INTRACO lub przy następnej dostawie towaru do klienta w przeciwnym razie INTRACO ma prawo naliczyć koszty transportu. Z promocji mogą skorzystać wyłącznie klienci nie posiadający przeterminowanych płatności.

Promocja trwa od 1.07.2009. INTRACO może zakończyć promocję w dowolnym momencie informując o tym fakcie na swojej stronie internetowej. Uczestnictwo w promocji oznacza akceptację regulaminu.

 Satysfakcja gwarantowana - gwarantujemy jakość - sprawdź nas! Separator

Jeżeli z jakiegokolwiek powodu będą Państwo niezadowoleni z jakości zakupionego produktu (lub usługi) TINTY.pl, mogą Państwo z niego zrezygnować i dopłacając różnicę zakupić u nas kartridż oryginalny tego samego typu. Promocja może być wykorzystana tylko jeden raz i dotyczy wyłącznie pierwszego kartridża danego typu zakupionego u nas przez klienta. Promocja nie dotyczy usługi regeneracji wykonanej na kartridżu klienta jeśli nie była to pierwsza regeneracja tego kartridża.
Zwracany kartridż nie może być kupiony wcześniej niż 30 dni i zużyty w stopniu większym niż w 50% (określanym na podstawie wagi), nie może być również uszkodzony. Zwrot kartridża musi nastąpić w siedzibie INTRACO lub przy następnej dostawie towaru do klienta w przeciwnym razie INTRACO ma prawo naliczyć koszty transportu. Jeżeli klient odebrał znaczki w promocji Milowe Zakupy musi je zwrócić razem z kartridżem. Z promocji mogą skorzystać wyłącznie klienci nie posiadający przeterminowanych płatności.

Promocja trwa od 1.07.2009. INTRACO może zakończyć promocję w dowolnym momencie informując o tym fakcie na swojej stronie internetowej. Uczestnictwo w promocji oznacza akceptację regulaminu.

 Polub nas na Facebooku Separator


Zapraszamy na naszą stronę na na której pokazujemy różne pomysły jak za niewielkie pieniądze można być ekologicznym.

Polub nas na Facebooku a dostaniesz rabat na tonery i tusze do swojej drukarki

Szukaj na naszej stronie okazji dzięki którym będziesz mógł wydać mniej pieniędzy.

 Transport GRATIS - obniżamy koszty zamówienia Separator

Klient kupujący jednorazowo produkty TINTY.PL za kwotę przekraczającą minimum logistyczne transportu z Sosnowca do jego siedziby
korzysta z darmowego transportu.
Swoje minimum można sprawdzić na www.tinty.pl (po zalogowaniu) lub u swojego opiekuna.
Minimum logistyczne na produktach TINTY.PL nie może być mniejsze niż 100zł netto.
Pierwsza dostawa jednorazowo GRATIS.